Společné prohlášení HE3DA a MES

Vážení příznivci a fanoušci, jak jste již někteří možná v posledních dnech zaznamenali, je na značku HE3DA činěn nepřátelský mediální útok. Jedná se o zveřejňování lživých článků, obsahujících směsici nepravdivých informací a překroucených polopravd vytržených z kontextu.

Je to reakce na naše úspěchy, rostoucí hodnotu našich akcii a úspěšné najíždění sériové výroby. Jedná se o útok ze zahraničí, kterému jsme už čelili v minulosti několikrát a úspěšně ho odrazili. Stejně tak tomu bude i tentokrát.

Tyto články píší a zveřejňují většinou velmi nekvalitní rádoby novináři, kteří neuspěli v seriózních médiích a tato média už s nimi nechtějí být spojována. K obdobným článkům se zásadně nevyjadřujeme a s jejich autory nekomunikujeme, protože nemají snahu získat pravdivé a korektní informace, ale naopak informace pokřivit a interpretovat tak, aby odpovídaly cíli, který sledují. Držíme se zásady, že pokud se s hlupákem hádáte více než půl minuty, hádají se již hlupáci dva.

Cílem útoku se staly nejen společnosti HE3DA a MES, ale také zakládající akcionáři a někteří klíčoví zaměstnanci. Vzhledem k tomu, že metody autorů těchto článků jsou laciné, a proto pro nás vcelku předem čitelné a předvídatelné, očekáváme bohužel také, že mohou následovat články se snahou o pošpinění dobrého jména investorské společnosti a investorů.

Proto již tuto věc řeší společně tým právníku ve spolupráci s orgány činnými v trestních řízeních.

Seriózní autorizované články a informace médií budeme stejně jako již v minulosti zveřejnovat formou odkazů zde na našich webech v sekcích novinky.

Zmíněné nepravdivé články některých médií neoprávněně používají naše názvy, jména i fotografie pro přilákání pozornosti a zvýšení své čtenosti. Prosím neberte je vážně a nepodporujte jim čtenost kliknutím na takový článek. Případně je nahlašujte provozovateli webu, sociálních sítí, youtube apod. jako neseriózní informaci, tím nám nejvíce pomůžete a ochráníte naše české zájmy.

Během příštích týdnů vám přineseme rozsáhlý rozhovor se zakladateli společností Janem Procházkou a Radomírem Prusem na toto téma, ale především na téma aktuálního stavu projektu a jeho nových cílů a úspěchů.

Děkujeme všem za podporu.

S pozdravem týmy HE3DA, MES, BU.

Pin It on Pinterest