Baterie HE3DA
Využití technologie

Energetika – Automobilový průmysl – Letectví a kosmonautika

Energetika

Vyrovnávací a stabilizační velkokapacitní bateriový systém

Technické a ekonomické parametry technologie HE3DA® umožňují masové využití v energetice. Parametry článků a celého bateriového systému mohou být nastaveny dle zákaznických specifikací, popř. dle potřeb daného segmentu.

  • Vyrovnávání špiček
  • Regulace frekvence
  • Ostrovní sítě
  • Stabilizace obnovitelných zdrojů
  • Záložní zdroje
  • Volt/VAR regulace

Moduly mohou být jednoduše kombinovány do velkých systémů. Díky nízkému počtu článků a inovativnímu konceptu BMS je instalace bateriového systému HE3DA® velmi jednoduchá, navíc celý systém je prakticky bezúdržbový.

Automobilový průmysl

Technologie HE3DA® přináší reálnou alternativu olověných autobaterií, rovněž umožňuje skokový posun ve vývoji elektromobility.

Autobaterie 24V
HE3DA přichází s alternativou bezpečné a cenově dostupné lithiové startovací autobaterie. Akumulátor splňuje veškeré potřebné parametry, tedy výkon, mechanickou odolnost a provozní teplotu do 80 °C.

Autobaterie 48V
48V autobaterie představuje řadu inovací v automobilovém průmyslu. Jakmile je budou výrobci automobilů připraveni využít, HE3DA je schopna dodávat tyto baterie o rozměrech a váze dnešních olověných akumulátorů, tudíž bez nutnosti změny designu karoserie.

Baterie pro elektromobily
HE3DA je cestou k bezpečnému a cenově dostupnému vysokovýkonovému akumulátoru s rychlonabíjením.

Rychlé DC/DC nabíjecí stanice
Bateriové nabíjecí stanice, které mohou stát všude, kde je lidé s elektromobily potřebují, přestože tam není dostatečný výkon sítě.

Bateriové speciály – Letectví a kosmonautika

Snaha o dosažení parametrů, které se v současné době považují za hraniční, je naším hnacím motorem pro další rozvoj. Proto se v rámci vývoje a výroby chceme věnovat i bateriovým speciálům, ty totiž posunou naše možnosti ještě dál:

· Letectví a kosmonautika

· Mikrobaterie pro medicínské aplikace a elektroniku

Naší technologii využivá pro výrobu produktů Magna Energy Storage

Společnost Magna Energy Storage zahajuje výrobu bateriových článků
s kapacitou 1 kWh. Cílem společnosti je nabídnout svým zákazníkům komplexní řešení koncových produktů, které umožní maximální využití benefitů, jež bateriová technologie HE3DA nabízí

HE3DA Technologie

Buďte s námi v obraze. Pravidelně přidáváme aktuality a novinky.

Pin It on Pinterest